1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihme urgjent me instant articles

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Rimi Allmuça, 29 Maj 2018.

 1. Rimi Allmuça

  Rimi Allmuça Anëtar Aktiv

  Postimet:
  106
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kam bere claim nje domain ne instant articles por eshte domain pending aproval. Dini gjesa dit vonon?
   
 2. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,242
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  dergo traffik se mundet te bohet nonaproved
   
 3. Rimi Allmuça

  Rimi Allmuça Anëtar Aktiv

  Postimet:
  106
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  20k trafik ne dit a mjafton edhe per sa dite e bon aproved
   
 4. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  249
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po me i blere vizitat tek disa website qe e ofrojne kete sherbim psh: https://www.maxvisits.com/

  Disa thone qe duhen 20k vizita, disa 100k. Me i blere vizitat a njihen ne alexa?
   
 5. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  440
  Pëlqimet:
  157
  Pikë nga trofetë:
  53
  20 k trafik ditor po thuni qe osht pak djem a ? !
  se kom bo claim amo sjom tu i kushtu qaq shume rendsi trafikut , permbi 10k po , ama 20k se ka kap !
   
 6. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  249
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk duhet domain i vjeter qe esht ber lost access, nuk pranohen mbas review behet lost access, duhet web i ri, i paperdorur..
   
 7. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,794
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  83
  Dego 1 jav rresht dhe domain e kalon kushtin per claim, e per met pranu insant esht problem un ka 2 muaj e kam pending edhe pse kam dergu vizita.
   
 8. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  440
  Pëlqimet:
  157
  Pikë nga trofetë:
  53
  Domain qe sosht lost acces po minimal readership osht , edhe qeshtu a ?

  qe 2 muj je tu prit me tu kthy instanti prap a , aty thojke perafersisht 10 dite bre vonon :( :( kheww
   
 9. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,794
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  83
  2 muj ka qe esht pending, as nuk e rreguzojn as nuk e pranojn ashtu rrin..
   
 10. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  440
  Pëlqimet:
  157
  Pikë nga trofetë:
  53
  :( :( a s`ka dikush qe ju ka pranu a , se njeh dikon a najsen jo ?
  MIZERIE :(
   
 11. (Coder);

  (Coder); Anëtar Aktiv

  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  domainin e kam ne pending a duhet se pari ta pranon domainin pastaj ta bej "Submit for Review" apo si t'ia bej?
   

Shpërndaje faqen

Loading...