1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Ndihme twitter delete

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Sabovdi, 12 Shkurt 2019.

1. Sabovdi

Sabovdi Anëtar

Postimet:
    3
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    1
    Si mund te behet mbyllja e nje llogarie ne Twitter nese nuk ke te dhenat pra ajo llogari ishte e imja por dua ta mbyll por kam harru te gjitha te dhanat qe perputhen me ate llogari keshtu qe dua ta mbyll te gjithen

2. Poshnjari

Poshnjari Anëtar me Përvoj

Postimet:
    1,076
    Pëlqimet:
    291
    Pikë nga trofetë:
    113
    Nëse e ke me emërim, mbiemrin dhe datëlindje të sakta dergu nje email suportit. Nëse jo harroje.

aimilius dhe @science pëlqejnë postimin.
  3. Sabovdi

Sabovdi Anëtar

Postimet:
    3
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    1
    Po emri i vertet i kam derguar supportit email por nuk po behet delete ne asnje menyr
    I kam dergu permes te gjithave linqeve qe i kan ata per me kontaktu me ata por nuk po me behet delete
    A ke ndonje menyre tjeter ty ose dikush tjeter ketu

4. aimilius

aimilius Anëtar Fillestar

Postimet:
    73
    Pëlqimet:
    50
    Pikë nga trofetë:
    18
    Perpiqu ta rikuperosh si llogari, dhe pastaj mund ta mbyllesh, eshte e vetmja menyre.

5. Sabovdi

Sabovdi Anëtar

Postimet:
    3
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    1
    Po mendon me bo recovery a ? E kum provu edhe kete por nuk kam asnje lidhje me at informate, pra email dhe password etjera. E kam kriju kohe me pare, 2014.

6. aimilius

aimilius Anëtar Fillestar

Postimet:
    73
    Pëlqimet:
    50
    Pikë nga trofetë:
    18
    po pra recovery.
    hm, eshte problematike, pasi te duhet te verifikosh ne nje fare menyre qe eshte llogaria jote.
    edhe une kam humbur disa llogari te tilla verdalle ne internet. Shiko nese qenka kaq e rendesishme per ty
    atehere mund te kontaktosh custermer's service, me chat, email apo phone. dhe ata do te te thone fjalen e fundit
    si dihet mbase e zgjidh

Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...