1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ndihme]Si me riparu databasen?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga qendros, 21 Shtator 2011.

 1. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kam problem me databazen e forumit qe kam hapur,desha nje ndihme

  ja foto qka po mshfaqet:

  [​IMG]

  Pres ndihmen e ndokujt ,nese ndokush di si ta rregulloj ja jap te dhenat e hostit e le tma rregullon
  Cdo tmir...
   

Shpërndaje faqen

Loading...