1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

NDIHME :SEO ne 000webhost

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga Beratasi, 21 Qershor 2021.

 1. Beratasi

  Beratasi Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje. Mund te me dergini ndonje video si te shtoj seo ne 000webhost sepse kam krijuar 1 web dhe doja ti shtoja seo... flm
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,337
  Pëlqimet:
  1,213
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ca lidhje ka tani 000webhost me shtimin seo? Cfare do te thuash? 000webhost eshte sherbim hosti nuk ka lidhje me seo.
   
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,282
  Pëlqimet:
  311
  Pikë nga trofetë:
  163
  Pika 1 duhesh me dit qka osht SEO vllaqko , e jo veq me bo ksi pytje palidhje , sikur me pyt kush o kryeqitet i Prishtines .
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,337
  Pëlqimet:
  1,213
  Pikë nga trofetë:
  343
  Lexo cfare eshte SEO si fillim dhe kerko edhe tek kjo kategori nese nuk kupton dicka mund te pyesesh.
   
 5. ALBKOS Marketing

  ALBKOS Marketing Anëtar Aktiv

  Postimet:
  138
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  28
  Kosova?

  Website shqip me adsense mm good job
   
  Last edited by a moderator: 21 Qershor 2021
 6. Beratasi

  Beratasi Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Epra si t shtoj seo ca duhet bo ta dija spysja ktu, duhet ta hostoj n wordpress cfar ti bej qe ti shtoj ?
   
 7. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,337
  Pëlqimet:
  1,213
  Pikë nga trofetë:
  343
  E kam thene edhe me larte formuloje me mire pyetjen sepse nuk po te kuptoj akoma se cfare do te besh.
   
 8. Beratasi

  Beratasi Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  O vlla
  Sapo krijova 1 website dhe e hodha n 000webhost. Tani si mund ti shtoj SEO ketij website qe kam krijuar un ? Kete pyetje po t beja si te shtoj seo ne website
   
 9. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,282
  Pëlqimet:
  311
  Pikë nga trofetë:
  163
  Vllaqko sko per kto pune mem ngu mu mirru me nej sen tjeter .
   
  perrex pëlqen postimin.
 10. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,337
  Pëlqimet:
  1,213
  Pikë nga trofetë:
  343
  Pyetja me e qarte do ishte: kam krijuar nje faqe me Wordpress. Tani dua te punoj me seo cfare duhet e bej? (ose dicka e ngjashme) ca na ngaterron me 000webhost?
  Tashme per seo me wordpress ke dy opsione te cilat ndahen ne kategori te tjera brenda tyre. E para eshte me e thjesht. Instalon shtesa (plugins) qe ndihmojne ne seo dhe shume gjera i bejne automatikisht gje kjo qe ka te mira por edhe te keqijat e veta. E dyta eshte me e mire por me e veshtire. Te punosh vete seo gje qe i bene gjerat si i do vete por do shume kohe, pune dhe njohuri.
   
 11. Pajtim-H

  Pajtim-H Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  118
  Pikë nga trofetë:
  53
  Djema eshte krijuar nje pershtyje e keqe per FreeHosting se ato mund te ken nje limit/ads, me te drejte mund te ket pyetur.
  @Beratasi mund ta instaloni shtojcen: https://wordpress.org/plugins/wordpress-seo/ konfigurimin mund ta beni pasi te aktivizohet plugin.
  Per konfigurimin e YoastSEO/Plugin ne wp shiko videon:

   
 12. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,337
  Pëlqimet:
  1,213
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nuk e kuptova kete, mund te jesh pak me i qarte se cpune ka ads e hosit me YoastSEO?
   
 13. Alex

  Alex Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  28

Shpërndaje faqen

Loading...