1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihme rreth unlock lumia 550

Tema tek 'Windows' e hapur nga valon27, 9 Prill 2017.

 1. valon27

  valon27 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  61
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje te nderum,kush mundet te me ndihmoj rreth unlock nokia lumia 550 qe me mbo vala dhe ipko ne ks?
   
 2. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
 3. Edon123

  Edon123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  223
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  53
  Mu per me ba unlock mi ka lyp 50 euro ne kosove
  A e ke ble ktu ne kosove apo najkun tjeter
   
 4. valon27

  valon27 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  61
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ne zvicer edhe osht me operator te swisscom
   
 5. beni20

  beni20 Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,621
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78
  Ski hesap se gjan me.ble me.50 euro re gjbllokune
   
 6. Edon123

  Edon123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  223
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  53
  @valon27 per vet me ba unlock eshte veshtire se edhe une e kom qashtu prej zvicer
   

Shpërndaje faqen

Loading...