1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

ndihme rreth SQL

Tema tek 'Programim' e hapur nga rrebelunikkatil, 17 Shkurt 2020.

 1. rrebelunikkatil

  rrebelunikkatil Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  23
  Pershendetje te gjithve deshta te filloj te mesoj per sql por nuk kam asnje njohuri rreth sql nese ndonjeri prej jush mund te me ndihmoj
  Si dhe me qfar programi mundem te punoj me sql
  Falemnderit
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,997
  Pëlqimet:
  1,394
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.w3schools.com/sql/
  https://www.tutorialrepublic.com/sql-tutorial/
  https://www.tutorialspoint.com/sql/index.htm
  https://www.codecademy.com/learn/learn-sql
  https://www.khanacademy.org/computing/computer-programming/sql
  https://intellipaat.com/blog/tutorial/sql-tutorial/
  

   
  Last edited: 17 Shkurt 2020
  DardanDaci dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 3. rrebelunikkatil

  rrebelunikkatil Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  23
  falemnderit shum
   

Shpërndaje faqen

Loading...