1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihme rreth SEO-s per Site

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga Fiksohu, 9 Maj 2020.

Tags:
 1. Fiksohu

  Fiksohu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  53
  Prsh nese ka najkush qe merr vesh rreth SEO-s dhe mundet mem ndihmu nese kam probleme n'site qe e pengojn webin tem mu indeksu dhe ranku n'google ose mos i ka fajet themesi im apo qka qe spom rankohet e perdori Wordpess dhe Yoast SEO me te gjelbert i boj postimet po nuk pe di qa osht puna niher i pata fshi tgjitha postimet dhe ja kom nis pi fillimit mu marr ma srz po kjo ka nodh para 2 muje ka koh t'gjat qe se kam perdor wordpressin dhe kom harru disa gjona kush mundet mem ndihmu rreth ksajna le tum shenon ne PM.

  Have a nice day ALL
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,813
  Pëlqimet:
  1,001
  Pikë nga trofetë:
  343
  Google ka bere shume perditesime. Para disa kohesh bleva nje domain te ri edhe pse kaluan disa jave u indeksuan vetem 2-5 postime nga 20+ hap disa tema te ndryshme ne faqe te tjera dhe ne google uebmaster blog dhe asnjëri nuk me dha nje përgjigje te sakte. Dola ne përfundimin qe domain mund te kete i regjistruar me pare dhe pa patur nje reputacion te keq ne google. Mund te jem edhe gabim. Por ky ishte përfundimi im
   

Shpërndaje faqen

Loading...