1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndihme rreth screen mirroring

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga iboanonymous, 9 Shtator 2020.

 1. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  Pershendetje djema po mvyn me bo screen mirroring ios to pc, edhe permes nje aplikacioni apowermirror permes kabllit usb pe boj po problemi o qe po shkon edhe zonin edhe video ne pc, a ka naj mundsi mem met zoni ne headphones edhe ne pc ose vetem ne headphones, Faleminderit
   

Shpërndaje faqen

Loading...