1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndihme rreth reklama per xxx weba

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga doriangashi, 30 Janar 2016.

 1. doriangashi

  doriangashi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  23
  djema a dini naj web qe ka adsensa sikur google amo qe lejon per xxx.. A din naj kush ??
   
 2. LanAliu

  LanAliu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  248
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  38
  bro termi adsense perdoret vetem per googleadsense​
  ndersa reklamat ne pergjithesi thirren ads ose perndryshe adverstising

  hidhi nje sy keti linkut ketu ke disa kompani qe ofrojn vendosjen e reklamave ne website me permbajtje adult
  Code:
  http://www.adnetworkdirectory.com/ad_networks/?vert=101&v=Adult
   
  doriangashi pëlqen postimin.
 3. Tanni

  Tanni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  811
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  Exoclick , juicyads , trafficjunky , ero advertising , popads , popcash
   
 4. Lusiferri

  Lusiferri Anëtar Fillestar

  Postimet:
  93
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nese ke sado pak traffik amerikan, futi nje ImLive se do marresh 3 dollar per leads.
  Te paguan sigurt, une kam marrur 169$. Vetem se une kam pas ndermjetsim Pussycash.
   
  doriangashi pëlqen postimin.
 5. doriangashi

  doriangashi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  23
  A mund tme japesh me shum info ne PM
   

Shpërndaje faqen

Loading...