1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndihme rreth Pc

Tema tek 'Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë' e hapur nga Rio2016, 4 Prill 2016.

 1. Rio2016

  Rio2016 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  465
  Pëlqimet:
  98
  Pikë nga trofetë:
  43
  [​IMG]
  Ky Ventilatori nuk shkeputur nga vendi i saj si mund ta vendos dhe me cfare dhe Pc ben zhurme, Pc punon a ka lidhje nese nuk e ngjes ventilatorin ne vend te saj
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,054
  Pëlqimet:
  1,432
  Pikë nga trofetë:
  243
  beji 1 pastrim si fillim
   
  Trojan## pëlqen postimin.
 3. Rio2016

  Rio2016 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  465
  Pëlqimet:
  98
  Pikë nga trofetë:
  43
  Pastrim i bera po ky ventilatori eshte shkeputur dhe nuk di si ta vendos nuk e di me cfar ngjitse behet a ka lidhje nese nuk lidhet
  Tash si e pastrova pak zhurma eshte ndalur por prap nuk eshte si me pare
   
  Trojan## pëlqen postimin.
 4. Rio2016

  Rio2016 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  465
  Pëlqimet:
  98
  Pikë nga trofetë:
  43
  A ka naj Pergjigje?
   
  Trojan## pëlqen postimin.
 5. Trojan##

  Trojan## Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  8
  Me kallaj mundet ta lidhesh :D
   
  Rio2016 pëlqen postimin.
 6. Rio2016

  Rio2016 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  465
  Pëlqimet:
  98
  Pikë nga trofetë:
  43
  Me trogon ndokush mos me e lidh me e lene keshtu ka ndonje problem
   
 7. Trojan##

  Trojan## Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  8
  nese kabllot jan okej ... mendoj se ska hic problem
   
  Rio2016 pëlqen postimin.
 8. emigrant

  emigrant Anëtar Aktiv

  Postimet:
  170
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Per cilin ventilator behet fjale se aty ke 2 ??
  Ai larte a i CPU apo ai poshte i karteles grafike??
   
 9. Rio2016

  Rio2016 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  465
  Pëlqimet:
  98
  Pikë nga trofetë:
  43
  kablot jane mire vetem kjo ka dalur nga vendi
   
 10. Rio2016

  Rio2016 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  465
  Pëlqimet:
  98
  Pikë nga trofetë:
  43
  kjo posht i karteles grafike
   
 11. Irfan Beluli

  Irfan Beluli Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  33
  normal nuk guxon me nejt ashtu duhet me qen i shtrengum per GPU nese qe nuk e ftoh sa duhet e DJEG ! kshtu qe te kisha sugjeru me lidh me dicka .
   
 12. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,082
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
  cooler i chipset nese tu ka thy grepi mundesh me pik me litkon
   

Shpërndaje faqen

Loading...