1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihme rreth nje logo per site

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga Poshnjari, 23 Dhjetor 2019.

Tags:
 1. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  343
  Prsh,
  Me duhet nje logo e punuar ne photoshop ose illustrator per nje site. Logoja te kete tekstin Shqip Tech + ndonje logo qe ka te beje me teknologjin.
  faleminderit paraprakisht.
   

Shpërndaje faqen

Loading...