1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihme rreth nje ACC ne Facebook Page

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga bstermasi1, 13 Shtator 2021.

 1. bstermasi1

  bstermasi1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  98
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje,

  Nje miku im kerkon te mbyll nje facebook page ( https://www.facebook.com/The-Amir-Shop-1902600690012256/) por ka fshire llogarine e facebookut me perpara se te mbyllte si faqe.

  Biznesi ka vite qe eshte e mbyllur por qe te dhenat vazhdojne te jene ne Page dhe faqja vazhdon te jete e hapur. I kemi bere raportime ne Facebook por faqja vazhdon te jete e hapur dhe me te dhenat e personit.

  E vetmja menryre eshte me raport ne faqe si aktivitet i mbyllur. Jan bere pothuajse 3-4 raportime, por mendojse duhet me teper se aq. DIku tek 10-15 raportime qe Facebooku ta konsideroj si serioz raportimin dhe ta marre ne konsiderate.

  Mjaftoni te klikoni tek 3 pikat horizonatle krah faqes per te raportuar , raportojeni si informacione te pasakta, , me pas si e mbyllur pergjithmone.

  Do tju a dija per shume faleminderit nqs e raportoni si faqe dhe tendiqni hapat e mesiperme.

  Nqs ka ndonje menyre tjeter do ju lutesha te me informonit.

  Shume faleminderit.
   

Shpërndaje faqen

Loading...