1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ndihme] Rreth një KEY

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga UnknowN., 10 Tetor 2010.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. UnknowN.

  UnknowN. Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Përshendetje...
  Instalova Windows 7 Ultimate në PC, dhe në fatrollen e CD-së shkruan "KEY NOT NEEDED" kurse gjat instalimit e kërkon...
  Unë e instalova por nuk i shkruajta asnjë KEY dhe tasht më del "28 days to activate"

  Pyetja ime është se a kishte mujt dikush me ma gjet ndonje product KEY për Windows 7 Ultimate ?
  Ja kisha dit shumë shumë për nder....
  Ju flm...
   
 2. Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,250
  Pëlqimet:
  1,417
  Pikë nga trofetë:
  343
  Lexoj Rregullat fillimisht pastaj fillo me keresa. Eshte verejtja e fundit.

  Windows 7 mundeson instalimin edhe pa Product Key pasi qe me vone mund te perdoret per aktivizim te tij duke perdor KMS Server siq e perdorin kompanit e medha.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...