1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihme...rreth Jomla she Blogspot

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga Visii, 24 Tetor 2015.

 1. Visii

  Visii Anëtar Fillestar

  Postimet:
  82
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  23
  Prsh It-Shqip.
  A ka ndonji menyre shtojcat,si ta spjegoj me sakt stripcat e Jomla.ti konvertosh dhe te dalin ne html.Dhe pastaj ti hedhesh ne blogspot.Se dihet ai vec htm punohet.flm
   
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Nuk ka mundesi.
   

Shpërndaje faqen

Loading...