1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Ndihme rreth GjirafaAds

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Raportuesi, 16 Dhjetor 2019.

 1. Raportuesi

  Raportuesi Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje!

  Jam i interesuar te di per GjirafaAds se sa vizita duhet te kesh ne ueb, per tu pranuar nga ata dhe a eshte diçka qe ja vlen?
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,342
  Pëlqimet:
  788
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nuk e di nëse tani paskan vënë limit në vizitorë. Gjithsesi unë kur e kam provuar para disa vitesh nuk ngela i kenaqur. Por me sa di tano duan të kesh edhe nipt.
   
  aimilius dhe Raportuesi pëlqejnë postimin.
 3. Raportuesi

  Raportuesi Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  E di kte punen e niptit, por kam degjuar qe kan limit ne vizitore e per ate shkruajta ktu mos dikush ishte i informuar nga antaret e itShqip.
   
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,063
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  30 mij ditore mdoket i lypin , shkruju support ata ta kkthejn po mesa mbaj mend 30 k ne dite .
   
  Raportuesi pëlqen postimin.
 5. Pajtim-H

  Pajtim-H Anëtar Aktiv

  Postimet:
  300
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje sa i perket Gjirafes fitimet jane te mira por vetem nga platforma videogjirafa.
  Me poshte mund ta shikosh dallimin nga Webads dhe nga Kanali ne VideoGjirafa.
  WebAd: https://ibb.co/CnfGHz2
  VideoGjirafa/Ad: https://ibb.co/wp8Sm1L
  Per aplikim duhet se paku 20k vizita ditore ne Website qe te informoheni me shume kontaktoni gjirafen permes telefonit.
   
  wolf_mc12 dhe Raportuesi pëlqejnë postimin.
 6. Raportuesi

  Raportuesi Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Faleminderit shume Pajtim-H
   
 7. aimilius

  aimilius Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk ja vlen të merresh fare, po hiç fare ama. Nëse adsense të jep 400€ në muaj gjirafa të jep 40 në vit por edhe ato nuk t'i paguan. Është më e lehtë të mësosh për dy vite një gjuhë të huaj dhe të punosh adsense me një blog në atë gjuhë sesa të presësh nga gjirafa.
  Mos më keqkupto gjirafa është faqe e madhe ka shumë arritje dhe bravo iu qoftë por përsa i përket programit gjirafaads la shumë vetë të zhgënjyer pasi u supozua se do ishte një zgjidhje e mirë për monetizim e faqeve shqiptare si një platformë alternative dhe konkurrente e adsense.
   
  Raportuesi dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 8. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,000
  Pëlqimet:
  695
  Pikë nga trofetë:
  193
  Gjirafa ?? Are you f**** kiddin me ? + Kushte 20K vizita ditore ? ndoshta kur te "vdes" google mund te kalojm andej.
  Shëndet ;)
   
  Raportuesi dhe aimilius pëlqejnë postimin.
 9. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,063
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Pervec kesaj kerkon me pas numer biznesi , qaq t fort demekt kta , a as ni kompani tjeter per publishera nuk lyp numer biznesi a nej ksi pralle.
   
  Raportuesi dhe aimilius pëlqejnë postimin.
 10. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,000
  Pëlqimet:
  695
  Pikë nga trofetë:
  193
  pse mirreni kot me kta se di !
   
  Raportuesi dhe aimilius pëlqejnë postimin.
 11. Raportuesi

  Raportuesi Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Shkaku se uebi është shqiptar vlla, dhe dëshira për të shfaqur banera për një dukuri më perfekte të uebit.

  Faleminderit të gjithve për përgjigjet tuaja.

  Mirë mbetshi të gjithe.
   
 12. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  165
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po nje boost.al ka vlere?
   
 13. Raportuesi

  Raportuesi Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  I kam kontaktuar ata disa dite me perpara dhe kam marre pergjigje se per momentin nuk jane duke bere bashkpunime me ueba te tjere pervec atyre qe kane aktualisht, per statistika pastaj se di.
   
 14. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  165
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  38
  Thank you
  Besoj qe kane me teper interes per faqe me audience te konsoliduar!
   
  Raportuesi pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...