1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihme rreth driverave !

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga M.L, 2 Korrik 2016.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  780
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje,

  Kam 1 problem me loptopin tim e kam bo format por tash nuk po ka rrjet pra po mungojne driverat a di dikush ndonje menyre se qysh me i instalu Driverat ? Rrjet nuk kam hiq
   
 2. itaddicted

  itaddicted Anëtar Aktiv

  Postimet:
  117
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  mund ti shkarkosh ne ndonje sall interneti dhe insaloj ne laptop
   
  M.L pëlqen postimin.
 3. ArditS

  ArditS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  868
  Pëlqimet:
  599
  Pikë nga trofetë:
  263
  mere programin DrivePack solution prej ni pc tjeter edhe mere versionin offline, edhe tani e instalon ne pc tond ti instalon krejt edhe pa rrjet.
   
  M.L pëlqen postimin.
 4. omerix

  omerix Anëtar Fillestar

  Postimet:
  82
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  8
  Shko te Mycomputer,Properties,Hardware kliko ne Device Manager dhe tek Network Adapters kliko me te djathten dhe hyn ne Properties e sheh ku te shkruan Details klikon tek Hardware Ids dhe e sheh emrin e hardwerit p.sh PCI\VEN_10E.... atehere ato i kopjon dhe permens ndonje kompjuteri tjeter shkon tek faqja devidi.info dhe i gjen driverat e internetit
   
  M.L pëlqen postimin.
 5. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  780
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nuk prish pune qfar pc eshte apo ?
   
 6. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  780
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  73
  Qysh po mendon offline ?
   
 7. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,543
  Pëlqimet:
  633
  Pikë nga trofetë:
  243
 8. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  780
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  73
 9. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,543
  Pëlqimet:
  633
  Pikë nga trofetë:
  243
  Sepse i ka gjitha driverat ne nje setup , dmth ato drivera mundesh me i instalu edhe pa rrjet. Amo ajo file ka mbi 10GB
  Ndersa ai setup qe eshte online, kur ki rrjet vetem e instalon ato dhe permes asaj te instalohen driverat online.
   
  M.L pëlqen postimin.
 10. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  780
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  73
  Faleminderit te gjithve, @phoenix Shpresoj te marr edhe ate Mesimin nga ti :D

  Tema mund te mbyllet
   
 11. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,543
  Pëlqimet:
  633
  Pikë nga trofetë:
  243
  Fjala u kon un me te ndihmu per me gjet at personin qe ta ka vjedh fb , te kam kerku email edhe pasin ashtu qysh e bonem marrveshjen po ti hala nuk i ke dergu , ti ne postim ke kerku me ta gjet personin po edhe marrveshjen e bonem ashtu , po me von i ndryshove fjalt ja nise tu me thon qe me te msu se qysh bohet ajo pun , un smuj me te msu diqka qe t duhet koh e gjat me u msu.
   
  M.L pëlqen postimin.
 12. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  780
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  73
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...