1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihme rreth aktivizimit te Microsoft Office 2016

Tema tek 'Programim' e hapur nga simpatiku_, 23 Korrik 2019.

 1. simpatiku_

  simpatiku_ Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Përshendetje grupi shpresoj të jeni mirë, nese mundet dikush te me ndihmoj rreth aktivizimiz të Microsoft Office 2016 ose ndonje pakete tjeter te Microsoft Office.
  Faleminderit Shum.
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  938
  Pikë nga trofetë:
  243
 3. Mena

  Mena Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Përshëndetje për stafin dhe anëtarët e forumit,
  Jam anëtar i ri,por me moshë,pak i shtyrë në moshë.
  Kam dy pyetje për fillim:
  1.Aktivizimi i Microsoft Office2016,a është gratis apo duhet me u ble?
  2. Në kompjuterin tim e kam Windowsin 7,të cilit i skadon afati...??a mundem me instalu p sh Windows 10, dhe në cilë mnyrë?
  Ju faleminderit në përgjigje!
  Me respekt,Mena
   
 4. Hekuran

  Hekuran Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  8
  1. Perdorimi i Microsoft Office kerkon license per mu perdore, ajo kushton nese shum qe per menimin tem nuk ja vlen me ble. Po ka edhe menyra tjera jo legale qe mundet mu aktivizu e qe shumica edhe e perdorin mirepo rrezikon sigurin e pajisjes tuaj.
  2. Nese kompjuteri jot e ka windows 7 full dmth ka ardh me codin e aktivizimit nshpepiz mundesh me perdor qato per me bo upgrade n'windows10. Nese jo munesh me perdore versionin trial(free) t windows10 ose me bo pagesen e licenses.
   
  Mena pëlqen postimin.
 5. Mena

  Mena Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Hekuran,faleminderit për keto informata.
   
  Hekuran pëlqen postimin.
 6. bofy

  bofy Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  T qoj un ty ni program nes do qe aktivizon dyt po mun me kan backdored nuk garantoj asgje
   
 7. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  317
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  53
  Qysh mundesh me scannu apo me dit qe nje program eshte backdoor ? si psh. KMS qe osht per me aktivizu win10 edhe office
   

Shpërndaje faqen

Loading...