1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Ndihme rreth ADSWORK

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga leonard19, 9 Tetor 2017.

 1. leonard19

  leonard19 Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  A mund ta marre pagesen nga keto ADSWORK nqs ne fillim nuk jam rregjistruar me e-mailn tim personale po me nje tjeter qe e mbaj per pune ?
   
  jasmin pëlqen postimin.
 2. Best Answer:
  Post #2 by Poshnjari, 9 Tetor 2017
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,309
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Best Answer
  Po mund të marrësh
   
  leonard19 dhe jasmin pëlqejnë postimin.
 4. leonard19

  leonard19 Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Shume faleminderit
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...