1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndihme rreth Adobe Photoshop

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Yllka, 3 Janar 2020.

 1. Yllka

  Yllka Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje. A ka ndonje menyre me e shkarku free Adobe Photoshop for Windows 7
  Ne download.cnet eshte Paid. Faleminderit nese dikush mundet tme ndihmoje
   
 2. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  437
  Pëlqimet:
  110
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kam une nje version free por eshte 1.1gb
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,342
  Pëlqimet:
  788
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mjerisht photoshop është me pagesë. Por dikur adobe lejoj një mundësi shkarkimi per një version. Mua më ka bërë punë nuk e di a funksionon më. Provoje njëherë.
   
 4. VDesign

  VDesign Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ka menyra sa dush, nese don link, shkruj pm.
   
 5. coycol

  coycol Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
 6. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  95
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ktu mundesh me gjet cdo lloj programi falas: ndiq tutorialet

  P.S. Nuk lejohen linke ilegal.
   
  Last edited by a moderator: 16 Janar 2020
 7. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,730
  Pëlqimet:
  1,202
  Pikë nga trofetë:
  243
 8. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,342
  Pëlqimet:
  788
  Pikë nga trofetë:
  343
  I hodha një sy dhe nuk mu duke ilegale. Është ilegale?
   
 9. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,730
  Pëlqimet:
  1,202
  Pikë nga trofetë:
  243
  o_O

  :)
   
 10. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nese don photoshop free shkarkoje ne torrent
   
 11. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  Nese nuk ke gjet akoma dhe te konvenon Photoshop CS6 shkrum ne pm ta jap license key
   
 12. VDesign

  VDesign Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  18
  Problemi eshte zgjidhur, tema mund te mbyllet.
   
 13. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  lol po ti sje autori temes ?
   
 14. Yllka

  Yllka Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ishte autori i ndihmes
  Faleminderit per cdo sugjerim.
   
  VDesign pëlqen postimin.
 15. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  Sa ndihma jepet ne pm me nis me shkrujt si autori i ndihmes gjitha temat duhet mu mbyll kaloni mir
   
  Yllka pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...