1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndihme rreth 2 facebook page

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Yllka, 30 Korrik 2020.

 1. Yllka

  Yllka Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kam 2 page ne fb me 500 like dhe tjetra 2000+ like, tek te dyja shes te njejtat produkte dhe kane niche te peraferta. A mund ti bashkoj ne 1 dhe ndjekesit te behen 2500+ apo humbasin ndjekesit? Nese ka dikush eksperience ne kete pike te me ndihmoj.
   
  bthaci pëlqen postimin.
 2. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  94
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po behet, por nuk funksjonon mire, aktiviteti i njeres nga faqet vdes gjat bashkimit, te sygjeroj me mir ti mbash te ndara...
   
  bthaci dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,302
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
  Edhe une ate do te sugjeroja. Mos i bashko.
   
 4. Valonsen

  Valonsen Anëtar Fillestar

  Postimet:
  91
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  problem u ba mergj kohve te funit
   

Shpërndaje faqen

Loading...