1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihme rreth 1 Carton Design Illustrator?

Tema tek '2D & 3D' e hapur nga Ethnic Albania, 20 Nëntor 2017.

 1. Ethnic Albania

  Ethnic Albania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  309
  Pëlqimet:
  104
  Pikë nga trofetë:
  53
  Last edited: 20 Nëntor 2017
 2. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  228
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  38
  Per ksi vector art/cartoon duhet me pas pak si shum eksperience,kom bo ma moti shum amo skom provu qe sa koh.Edhe nese e gjen najkon s'besoj qe i punon per qato fanpage se t'vogla te kokan.;)
   

Shpërndaje faqen

Loading...