1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Ndihme reth nje theme ne blog

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga emiljano22, 17 Mars 2018.

 1. emiljano22

  emiljano22 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  305
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mund te me thoni si mund ta bej nje prej atyre app qe mund ta shkarkoj ose si mund ta bej "https://prnt.sc/isf8hg"
  apo ka ndonje theme te gateshme per kete?
   
 2. Best Answer:
  Post #2 by RexhepS, 17 Mars 2018
 3. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  Best Answer
  Pershendetje nuk e ki cek se qfar lloj website ke por nqs e ki per apk sikur ne foton me larte ke shume theme qe e bejne kete ki nga ato me pages mirpo un po ti dergoj disa free qe jan
  https://bloggertemplates20.com/sure-apk-blogger-template/
  https://copybloggerthemes.com/power-apk-blogger-template/
   
  @Alvi dhe emiljano22 pëlqejnë postimin.
 4. emiljano22

  emiljano22 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  305
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  RexhepS pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...