1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihme Pyetje

Tema tek 'Ethereum' e hapur nga EliMiNiMi, 25 Janar 2019.

 1. EliMiNiMi

  EliMiNiMi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Kshtu t'qaromu, ju kisha lut mem nimu.

  Po du me bo ni investim tvogel, 1.000 eu.

  A me ble rig me 6 grafika? 1.000 Apo
  4 antMinera s9 ( bc) 1.000 eu

  Rrym nuk paguj, jam rahat.
   
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,521
  Pëlqimet:
  2,130
  Pikë nga trofetë:
  448
  Me 1000euro nuk e di sa mundesh me ble rig me 6 grafika.

  Po perseri eshte ma mir me ble rig me grafika, se sa antiminera, sepse neser mundesh mi shit grafikat veq e veq, sa mos me qen shum minus, edhe nese nuk ki perfitime.
   

Shpërndaje faqen

Loading...