1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndihme problem me ekran samsung s4

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga An95, 1 Qershor 2018.

 1. An95

  An95 Anëtar

  Postimet:
  36
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje, e kom ni telefon samsung s4 po ju ka thy ekrani dmth nuk qet kurgjo, e ka edhe pinin e telit dmth qe e lojm krejt, isha i interesum qysh muj me i hek senet prej telit dmth me lidh me llaptop a ka naj mnyr a duhet gjithqysh veq me ju ndreq ekrani qe me mujt me i bart senet nllaptop tani
   

Shpërndaje faqen

Loading...