1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihme per xbox ose playstation

Tema tek 'Të Ndryshme' e hapur nga Qimthi, 17 Mars 2019.

 1. Qimthi

  Qimthi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  23
  Pershendetje djema!
  Doja info reth komojuterave Xbox apo Playstation.
  Dua t'a blej te perdorur neper faqet Shqiptare.
  Shoh kompjuter me chip, me hdd, me internet...
  Sja kam idene me te vogel. Help!
   
 2. Elion1

  Elion1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Xbox dhe Playstatin jon konzolla per lojra, sedi pse i quan Kompjuter ?
  Konzolat e reja dmth Playstatin edhe Xbox jon me HardDisk te inegrum mbrenda.
  Ato konzolla qka jon me qip mun me lujt me CD fallc edhe mi mi fut ne HDD.
  Sa i perket a xbox a playstation atu vendos vet, te dyat jan te mira.
   
 3. Qimthi

  Qimthi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  23
  E drejte, quhen Konzolat.
   

Shpërndaje faqen

Loading...