1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndihme per wordpress

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga Samadhi, 19 Janar 2023.

 1. Samadhi

  Samadhi Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 2. manutd

  manutd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  137
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  28
  Duhesh te importosh demon e themes, shiko opsionin ne wp-admin theme options dhe kerko demo import
   

Shpërndaje faqen

Loading...