1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndihme......?PER WIFI

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga IMPACT, 14 Maj 2019.

 1. IMPACT

  IMPACT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje te gjitheve ,kush me tregon cfare programi te perdori kur lidhet nje device ne WIFI RUTERIN TIM DMTH TE SHIKOJ SE CFARE SURFIREN APO SHIKON NE INTERNET AI PERSON TJETER E KAM FJALEN PER WIFI-IN NE SHTEPINE TIME? A DIN DIKSUH NDONJE PROGRAM
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,222
  Pëlqimet:
  740
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nuk eshte e ligjshme nje gje e tille pasi keqperdoret.
   
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,658
  Pëlqimet:
  1,143
  Pikë nga trofetë:
  243
  te monitorosh lan/wifi personal qenka e paligjshme?
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 4. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  938
  Pëlqimet:
  649
  Pikë nga trofetë:
  173
  Mundsi ke shum nese perdor linux mundesh edhe me screenshoot me e pa ne at moment psh qa eshte duke surfuar por te duhen skills per ato gjera , ktu e ke nje tutorial easy https://kb.netgear.com/24225/How-do-I-monitor-Internet-traffic-on-my-Nighthawk-router
   
 5. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,079
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
  Kerko ne google per wireshark
   
 6. IMPACT

  IMPACT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  me tregoni ndonje program ma sakt qe monitoron WIFI/LAN
   
 7. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,222
  Pëlqimet:
  740
  Pikë nga trofetë:
  343
  E kush te siguron ty qe e do per perdorim personal?
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 8. IMPACT

  IMPACT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  Per ne shtepine time de do e perdori cfare ka ketu te keqe...
   
 9. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  33
  Pajisja jote ka ip mund te hysh edhe te shikosh si device sa Jane aktiv
   

Shpërndaje faqen

Loading...