1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihme per templates adobe ilustrator

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga Qimthi, 20 Mars 2019.

 1. Qimthi

  Qimthi Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje!
  Tek faqja freepik.com ka templates per PSD dhe AI(photoshop dhe adobe ilustrator)
  Disa templates mund te editohen ndersa nje pjese e mire nuk i editon dot, duket sikur shkrimet jane te gdhendura. Po shfletoja YouTube mirepo e kote, a din ndonjeri a behen edit?
   
 2. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  210
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kur klikon tek teksti per ta ndryshuar te hapet nje tabel e vogel dhe shfaqet emri i fontit , mos ndrysho tekstin pa shkarkuar ate font pastaj fote te fonts dhe ndrysho tekstin
  linku per fonte:
  Code:
  https://www.dafont.com/
   

Shpërndaje faqen

Loading...