1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihme per te rikrijuar kte Logo per web

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga ahysenaj, 5 Janar 2017.

 1. ahysenaj

  ahysenaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  38
  Last edited: 5 Janar 2017
 2. AlbGalaxy

  AlbGalaxy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  28
  ahysenaj pëlqen postimin.
 3. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  shume logo koti qenka ,
  merre njo ma te mire , ps: me fotoshop e bon leht shume
   

Shpërndaje faqen

Loading...