1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihme per nje editim te fotos

Tema tek 'Kërkesat e Plotësuara' e hapur nga *VLORI*, 26 Mars 2012.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,110
  Pëlqimet:
  306
  Pikë nga trofetë:
  128
  Kush mundet ta editoj kete foto qe prapavija mbas te mos duket dmth te mbes vetem makina Audi ndersa prapavija te jete ndryshe e gjitha ose ndonje ngjyre ose ndonje ide prej jush

  <a class="postlink" href="http://oi42.tinypic.com/frmab.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;">http://oi42.tinypic.com/frmab.jpg</a>
   
 2. -atdhe

  -atdhe Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,378
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  wallpaper po don me kriju me ket audi apo?

  tkisha sygjeru me lan qeshtu,po doket reale edhe besoj ish dok ma mire se e modifikume
   
 3. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,110
  Pëlqimet:
  306
  Pikë nga trofetë:
  128
  Une desha qe prapavija mos te duket po te mbes veq Audi-u te mbes aty nese mundet...
   
 4. grumbulli

  grumbulli Anëtar Aktiv

  Postimet:
  410
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  0
  [​IMG]
  shpresoj se te pelqen edhepse eshte mjaft dobet. per ma mire duhet me i kushtu shume me teper kohe.
   
 5. -atdhe

  -atdhe Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,378
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  nuk e di nese kualiteti i fotos ka qen ashtu,ose osht prere keq,mirepo dallohet,po ashtu vendi qe e ke zgjedh me vendos renderin nuk eshte i pershtatshem,pasi ndriqimi nga drita e diellit mes audis dhe vendit ku eshte vendosur ajo ka dallim te madhe :S,ama tek e fundit nuk kerkohen dizajne profesionale,edhe antari duhet me tu falenderu per mundimin qe e ke marr,suksese
   
 6. grumbulli

  grumbulli Anëtar Aktiv

  Postimet:
  410
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  0
  foto origjinale nuk ka kualitet te keq po rrethina ku gjindet vetura reflektohet rreth e qark vetures
   
 7. grumbulli

  grumbulli Anëtar Aktiv

  Postimet:
  410
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  0
  rastesisht gjeta nje foto pak me te pershtatshme dhe te bera edhe nje foto te edituar

  [​IMG]
   
 8. -atdhe

  -atdhe Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,378
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  Mbyllet
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...