1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

(ndihme) per msn dhe skype

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga urban-styl, 2 Maj 2013.

 1. urban-styl

  urban-styl Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  tash msn ka kalu ne skype komplet, por a mundem psh me qel skypen edhe msn pernjehere? a ka naj mundesi? naj multi skype ose najsen?
   
 2. avdushhyseni

  avdushhyseni Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
 3. urban-styl

  urban-styl Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  qat setup ku me marre?
   
 4. avdushhyseni

  avdushhyseni Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
 5. urban-styl

  urban-styl Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  flm shume avdush
   

Shpërndaje faqen

Loading...