1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihme per mos shfaqjen e disa produkteve

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga pumma, 15 Shtator 2020.

 1. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  588
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pershendetje shoke, kom nje website me e-commerce (wordpress + woocommerce) por po du qe disa produkte te mos me shfaqen tek pages /shop, pasi qe qdo produkt qe e krijoj shfaqet tek pjesa domain.com/shop.

  A mundet te me ndihmoj ndokush se si te heqi produktet e specifikuara nga pages Shop.

  Ju faleminderit!
   

Shpërndaje faqen

Loading...