1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihme per mesimin e seo

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga floreentin, 30 Shtator 2018.

 1. floreentin

  floreentin Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje! Kam lexuar disa gjera rreth seo dhe kam pare qe ka shume trajnime rreth saj.
  Kush me keshillon ndonje ebook apo video course rreth seo? Cila eshte menyra me e mire?
  Faleminderit!
   
 2. simplivllc

  simplivllc Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  1
  your updating yourself by some good websites. start to some practical work on website to see results.
   
  Alti pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...