1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihme per logo te thejeshte

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga Aureli AK, 29 Dhjetor 2019.

 1. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  228
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje doja te kerkoja ndihme per nje logo te theshte. Me duhet dicka bazike. Vetem me duhet qe kur te zmadhohet te jete me kualitet te mire dmth kur te zmadhohet si 2M si 20M mos ta humbasi rezulucionin. Flm
   
 2. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  694
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  73
  Adobe Illustrator eshte super per cilesine e fotos.

  Shpresoj te ndihmoje dikush :)
   
  Aureli AK pëlqen postimin.
 3. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  228
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  Faleminderit po un nuk di ta perdor :p
   
 4. ILazz.Os

  ILazz.Os Anëtar Aktiv

  Postimet:
  214
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  qfar kerkon konkretisht ? ndonje emer mbiemer ide apo qka deshiron ! te jet ajo logo ose per qka te perdoret
   
  Aureli AK pëlqen postimin.
 5. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  228
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ne DM e ke pergjigjien
  Flm
   

Shpërndaje faqen

Loading...