1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihme per logo si ne foto

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga Aureli AK, 16 Janar 2020.

 1. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje nese dikush nga ju me ndihmon te me beje nje logo te tille si ne foto por te jete transparete pjesa e logos brenda dhe te ma ngarkoje me filen e programit qe perdor(cfardo programi qe mund te perdore) qe un te mund te ndryshoj ngjyren ose ti shtoj ndonje shkrim poshte
  Flm.
  https://imgur.com/gURsv0a
   
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,516
  Pëlqimet:
  2,123
  Pikë nga trofetë:
  448
  Pershendetje!

  Isha duke punuar ne fotoshop dicka kurr e pash postimin, prandaj e vendosa met ndihmu ne kete drejtim.

  Ketu e ke fajllin PSD.
   

  Attached Files:

  Sytrim Berisha, miraxh dhe Aureli AK pëlqejnë postimin.
 3. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shum flm
   

Shpërndaje faqen

Loading...