1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndihme per instagram

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Aleks.007, 20 Prill 2020.

 1. Aleks.007

  Aleks.007 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Me ka derguar njeri nje sms ne instagram-- Hello, Since your account is 10.000 followers, you can apply for the Blue Ticket from the link in my account. ....
  Eshte e vertet apo do qe te me vjedh instagramin. Une kam 28k.
  Faleminderit
   
 2. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  577
  Pëlqimet:
  114
  Pikë nga trofetë:
  73
  nese nuk e njeh ate person me mire mos e kliko.
   
 3. Aleks.007

  Aleks.007 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Jo ishte i huaj vlla
   
  Jisan pëlqen postimin.
 4. Jisan

  Jisan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  jo scam eshte mos e provo
   
  Aleks.007 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...