1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihme per Facebook Monetization

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga lojrafati, 7 Janar 2020.

 1. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  133
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  There could be a number of reasons why your Page isn't meeting these standards, including if your Page is publishing content that your Page doesn't have the rights to share, or if the content isn't being shared in an authentic way. Please review thePartner Monetization Policies to learn more.

  O shoke na jepni ndonje ide si mund ta rregullojme kete punen e monetizimit?

  Tek firma ime eshte Portali Sportiv, website dhe shoqerohet me nje faqe ne Facebook
  Bera aplikimin meqenese kam arritur 1000 followers dhe 15.000 post engagement.

  Ketu nga ju ka qe e dine shume se cdo te thote dhe si mund te rregullohet. Cfare rruge te ndjek qe kur te aplikoj heres tjeter te aprovohet

  Ju falenderoj paraprakisht
   
  kastiot pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...