1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihme per blerjet online

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Qimthi, 29 Tetor 2019.

 1. Qimthi

  Qimthi Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Peshendetje djema!
  Mbase mund te jem jashte teme porse doja te pyesja diçka. Kto qe tregtojne produkte elektronike online(faqet Shqip) produktet i blejne ne ndonje magazine ktu ne Shqiperi - Kosove apo i porosisin jashte dhe i tregtojne brenda vendit. S'po flas per kompani te medha qe kane shumellojshmeri produktesh. Se di sa i qarte jam ne pyetjen qe po ngrej. Ju uroj shendet!
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,187
  Pëlqimet:
  729
  Pikë nga trofetë:
  343
  Varet se për çfarë kompanie e ke fjalen. Dhe për sa kohë e dërgojnë produktin. Nëse produkti të vjen brend 2-3 ditëve e blejnë këtu. Po qe më shumë vjen nga jashtë. Por edhe dergesa e ka adresën e origjines
   

Shpërndaje faqen

Loading...