1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

ndihme per bashkim fotosh

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga enisis, 28 Shkurt 2015.

 1. enisis

  enisis Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  pershendetje, si mund te bashkoj 2 foto ??
   
 2. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,079
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
  Mundesh ketu Online:
  Code:
  http://www.photojoiner.net/
   
 3. cufaq

  cufaq Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  23
  imagecollage.com
   

Shpërndaje faqen

Loading...