1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Ndihme per antivirus free on windows 7 sp1 64bit FUJITSU

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Yllka, 15 Janar 2020.

 1. Yllka

  Yllka Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Jam ne kerkim te nje antivirusi per laptopin, ndonje qe eshte free. Nuk e ngarkoj as me programe as me shkarkime por sado duhet nje antivirus i thjesht. Nese dikush mundet me me ndihmu, mund te ma dergoni edhe ne pm linkun
   
 2. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  888
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
  qfar sistemim operativ ke?
   
 3. strong iptv22

  strong iptv22 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,730
  Pëlqimet:
  1,202
  Pikë nga trofetë:
  243
  nqs antivirusi i microsoft-it nuk te ben pune atehere do provoja kaspersky free antivirus
  Code:
  http://dm.kaspersky-labs.com/en/kfa/20.0.14.1085/startup.exe
   
 5. Yllka

  Yllka Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  64 bit
   
 6. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  790
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  73
  Microsoft Essentials
   
 7. @science

  @science Anëtar Aktiv

  Postimet:
  147
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje
  Avg dhe avast jane deri diku efektiv por nese p kerkon free dhe te leht ne ram memorie keta jan.
  Code:
  https://www.avast.com/free-antivirus-download
  Code:
  https://www.avg.com/en-ww/free-antivirus-download
  edit: mos kerko linqe ne PM per arsye te infektimit me malware, gjithmone gjej nga websajtet e tyre ofishell por nese kerkon cracked ath eshte zgjedhja juaj.
   
  Last edited: 16 Janar 2020
  Yllka pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...