1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Ndihme per adsense- reklamat nuk shfaqen

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga Riki.xh, 8 Maj 2020.

 1. Riki.xh

  Riki.xh Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje,
  Kam nje akont ne adsense eshte disa vite i vjeter.Ne shikim duket normal sepse ka patur me pare pagesa te pranuara dhe webi eshte i aprovuar qe nga e kaluara,por pasi qe nje kohe te gjate nuk eshte perdorur as adsensi dhe webi ka qene unpublished tani nuk shfaqen reklamat.

  A ka lidhje numri i artikujve ne web tash pas ripublikimt apo eshte ndonje problem tjeter qe un nuk po e kuptoj ?
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,232
  Pëlqimet:
  743
  Pikë nga trofetë:
  343
  Prej sa kohesh ka qene faqja unpublished pasi Adsense ka bere shume ndryshime.
   
  Riki.xh pëlqen postimin.
 3. Riki.xh

  Riki.xh Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nga 2018 deri tani ka qene web i pa publikuar, mirpo aty te sites ne adsense per webin ne fjale shenon Ready
   
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,046
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  Nese osht ready , vetem traffik dergo edhe fillojn te shfaqen besoj
   
  Riki.xh pëlqen postimin.
 5. Riki.xh

  Riki.xh Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po do ta provoj kete opcion shpresoj kjo te jete zgjidhja,gjithsesi faleminderit
   

Shpërndaje faqen

Loading...