1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Ndihme pc

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga patriotishqiptar, 3 Korrik 2015.

 1. patriotishqiptar

  patriotishqiptar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
 2. patriotishqiptar

  patriotishqiptar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Dikush a me ndihmon?
   
 3. LTH05

  LTH05 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  89
  Pikë nga trofetë:
  48
  a e ke lexu qeto:
  The time of PC recognizing the device is different according to its different system and configuration, so please not operate during recognizing. If the device can’t be recognized, please check your computer’s operation system, device drivers, USB port and the USB cable is normal, and then connect the hardware again.

  met mira
   
 4. patriotishqiptar

  patriotishqiptar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Se kuptova a mund me ndihmu ma shum?
   
 5. Tanni

  Tanni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  811
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  Sistemi yt operativ nuk e perkrah , kjo eshte arsyeja qka ka desht me thon aj.
   

Shpërndaje faqen

Loading...