1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ndihme] Paraqitet porosia - "Diagnostic Messages" (WinRar)

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga durimi005, 5 Shtator 2010.

 1. durimi005

  durimi005 Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  kur po baj download diqka si pe klikoj ne winrar aty me qel programin ma qet ma posht diagnostic messages


  edit: Titulli i edituar.
   
 2. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Re: [Ndihm] Pse po ma qet ne Rar : Diagnostic Messages

  • 1. Nese te paraqitet vetem te disa fajllë , ato jane te paketuara gabimisht...
   2. Nese te të gjitha atehere problemi gjindet te programi WinRAR... Reinstaloje...
   • Ose shkarkoje ndonje version tjeter... Kerko neper ndonje faqe Warez për WinRAR 3.93 Professional...
   
 3. durimi005

  durimi005 Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Re: [Ndihm] Pse po ma qet ne Rar : Diagnostic Messages

  o zgjidh problemi :D flm
   

Shpërndaje faqen

Loading...