1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ndihme] Nuk me hapet Adobe Photoshop CS 5 (Portable)

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Tigerman, 5 Shtator 2010.

 1. Tigerman

  Tigerman Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  E kam nje Adobe Photoshop CS5 portable , por kur po klikoj per ta hapur nuk po hapet, di ndokush se si mund ta hap?


  edit: Titulli i edituar.
   
 2. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Re: [Pyetje] Ps CS5.

  • Nese perdor Vista ose Windows 7.... Provo me tastin e djathte dhe perzgjidh opsionin " Run as Administrator "
  • Nese jo atehere nderroje... Shkarko ndonje tjeter edhe pse une te kisha sygjeruar te perdoresh version Instalues... Jo portable...
   
 3. Tigerman

  Tigerman Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Re: [Pyetje] Ps CS5.

  Jo une perdori XP, Megjithat do ta nderroj ta marr ndonje tjeter...Flm shum CybeRnotic.
   

Shpërndaje faqen

Loading...