1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihme nga serviserat e telefonave

Tema tek 'iOS' e hapur nga Omerr, 26 Maj 2020.

 1. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  694
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  Kam Iphone X , por duke ndejtur dje mu ndal , dhe nuk u ndez , me nuk me jep shenje aspak as kur e fus kabllen e mbushjes e as kur e shtypi buttonin on of .rrin vetem ne black screen .

  Mundesisht problemi ku qendron .. Pres pergjigje ju lutem.
   
 2. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  347
  Pëlqimet:
  367
  Pikë nga trofetë:
  98
  Nuk jam ekspert i fushes por te tille problem e kam pas me iphone 5s. Si perfundim kurre nuk u rregullua por problemi ishte touch screen (djeg).
   
  bthaci pëlqen postimin.
 3. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  694
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  @tupac.al domethen ka munsi display te esht djegur .
   
  bthaci pëlqen postimin.
 4. profesori

  profesori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  517
  Pëlqimet:
  99
  Pikë nga trofetë:
  58
  Provje me ndrru adapterin nese nuk e ke origjinal , mbaje ne rrym pa prek per 40 minuta pastaj shtypi dy butonat per ni kohe .
   
 5. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,655
  Pëlqimet:
  728
  Pikë nga trofetë:
  243
  Konektoje me pc po spari instalo itunes pastaj nese ne itunes te shfaqet qe iphone osht ndez ateher ekrani te osht djeg. Po nese nuk shfaqet qe osht ndez edhe nese e konekton me pc ateher osht djeg pllaka.
   
 6. dionis11

  dionis11 Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  sepse jane vitrine
   

Shpërndaje faqen

Loading...