1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Ndihme nga photoshopistat Shqiptar

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga tiranachat.live, 26 Korrik 2020.

 1. tiranachat.live

  tiranachat.live Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Vllezer dhe motrra ne llogari te paypalit me kan ngelur 11,15 USD dhe dua ti harxhoj per nje logo e cila do perdoret ne tiranachat.live nje web akoma i pa mbaruar por se shpejti besoj se do dali fantastik.

  Un jam perdorues i linuxit prej vitesh dhe macbookun ku kisha photoshopin e shita kshu qe nese ka njerez te afte do doja nje logo ose mascot ku di un dicka qe ta perdor dhe per app si icon dhe si logo & favicon

  10 dollar nuk jan asgje po me mir se hic te pakten tua jap nje birre :)

  Faleminderit, tiranachat
   

Shpërndaje faqen

Loading...