1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Ndihme ne rrjeta kompjuterike

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Me2020, 26 Mars 2020 në ora 12:40.

 1. Me2020

  Me2020 Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje antare te forumit, a mundeni qe sa ma thjeeht me fjalet e juja me ma kallxu ndokush ku eshte dallimi ndermjet ruterit, switch, hub dhe modemit. Faleminderit kush pergjigjet...
   
 2. Best Answer:
  Post #3 by Fannol Gashi, 26 Mars 2020 në ora 16:25
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,496
  Pëlqimet:
  1,032
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.google.com/search?q=router+vs+modem
  https://www.google.com/search?q=router+vs+switch
  https://www.google.com/search?q=router+vs+switch+vs+hub
  
  
  

   
  RexhepS pëlqen postimin.
 4. Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,223
  Pëlqimet:
  1,374
  Pikë nga trofetë:
  343

Shpërndaje faqen

Loading...