1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndihme ne download..

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga pal, 13 Maj 2022.

 1. pal

  pal Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje!
  Kisha nevoj per te shkakruar Reflection 3D
  Faleminderit
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,311
  Pëlqimet:
  1,656
  Pikë nga trofetë:
  243
  ke nga keto ?
  Code:
  https://www.google.com/search?q=Reflection+3D
   
  M.L pëlqen postimin.
 3. pal

  pal Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nuk po me shkarkohet per ta instaluar si program, ndoshta po kerkoj jashte rregullores por nuk e kam per fitim...
  Respekte
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,311
  Pëlqimet:
  1,656
  Pikë nga trofetë:
  243
  posto official link te programit, homepage/screenshot etj
   
 5. pal

  pal Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ku ta gjej linkun..... si ta kopjoj. gjithsesi faleminderit
   
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,311
  Pëlqimet:
  1,656
  Pikë nga trofetë:
  243
  o @pal akoma skemi kuptuar cfare programi po kerkon
  ke ndonje faqe zyrtare te programit ?
   
 7. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,280
  Pëlqimet:
  970
  Pikë nga trofetë:
  193

Shpërndaje faqen

Loading...