1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihme ne Android Studio

Tema tek 'Programim' e hapur nga Aureli AK, 19 Mars 2020.

 1. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kam ber nje app te thjeshte ne android studio te tipit web to app po me ka nxjerr nje problem dhe nuk me shfaq ikonen e webit ne app. Nese ka pasur dikush te njejtin problem si e ka zgjidhur.
  Flm.
   
 2. Blerton

  Blerton Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  43
  Te res/drawable, kliko New > Image Asset edhe e zgjedhe foton
   
  Aureli AK pëlqen postimin.
 3. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Faleminderit te gjitheve, problemi eshte zgjidhur nga Tupac.al
   

Shpërndaje faqen

Loading...