1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihme. Ndertimi i nje website

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga Grenzoo, 11 Maj 2020.

 1. Grenzoo

  Grenzoo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje te gjithve,kam nje domain + host nga godaddy. Kush me ndihmon te me krijoie nje faqe te thjeshte me wordpress, te jete per news rreth muzikes dicka e thjeshte . Vetem ndihme si fillim pastaj mund ti beje vete duke mesuar pak nga pak per ta mirembajtur. Faleminderit
   
 2. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  489
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  CKM, A e ke instalu wordpressin ? Nese jo me shkruaj ne pm dhe mi jep te dhenat do ju ndihmoj ose me jepni alpemix ! qe te hyj ne pcn tuaj qe tju mesoj dhe ju !.
   
  Grenzoo pëlqen postimin.
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nese te pret koha deri neser, mund te te ndihmoje. Nese dikush mund te te ndihmoje sot mund ta beji.
   
  Grenzoo dhe Mr.Gh0$T pëlqejnë postimin.
 4. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  309
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  68
  provo kete link eshte nga godaddy  Sent from my SM-G975F using Tapatalk
   
 5. Grenzoo

  Grenzoo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kur te mundesh me kontakto. Faleminderit
   

Shpërndaje faqen

Loading...